Integrált gyógypedagógiai nap

A rendezvény megszervezésének célja az volt, hogy szakmai és módszertani segítséget nyújtsunk a többségi iskolákban dolgozó, integrációban érintett pedagógusok számára. Rendezvényünk szemléletformáló és segítő szándékkal jött létre. Reményeink szerint egy közös párbeszéd, együtt gondolkodás kezdete volt ez a nap, melynek középpontjában a SNI gyermekek álltak. A probléma aktualitását és súlyát jelzi, hogy a rendezvényre regisztráltak megjelentek, telt ház volt iskolánk tornatermében. A szakmailag színvonalas előadások, a módszertanilag változatos bemutató órák, a szekciókban folyó műhelymunkák csak tovább fokozták az érdeklődést és lelkesedést. Nagyon pozitív visszhanggal zárult a rendezvény, sok hasznos információt tudtunk megosztani, módszertani fogást megmutatni a jelenlévőkkel. Kérésüknek megfelelően az előadások anyagát mellékeljük iskolánk honlapján. Várunk vissza mindenkit nagy szeretettel!

Kovács Anikó
intézményvezető

Előadások anyagai:

Dátum: 2017-04-12 20:00

Bemutatkozás

Debrecenben az 1908/1909-es tanévben kezdte meg működését az első kisegítő iskola 11 elsős és 10 másodikos tanuló beiskolázásával...

tovább...

Tagozatok

Az intézmény a középsúlyos értelmi akadályozott tanulók gyógypedagógiai fejlesztésének egyik bázisintézménye lett.............

tovább...

Elérhetőség

Debreceni Bárcszi G. EGYMI
4024 Debrecen, Budai Ézsaiás utca 2.


tovább...